Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ČLÁNKY a TESTY
Hroty Harrows Micro vs Bulls Startip

Hroty Harrows Micro vs Bulls Startip

Mnoho hráčů si tyto hroty plete, jelikož jsou tvarově k nerozeznání. Další brouk do hlavy dodávají legendární červené hroty tohoto tvaru, které nyní nabízí jen firma Bulls. Z tohoto pohledu je pak na snadě aby se hráč mylně domníval, že hroty Bulls Startip jsou kvalitnější. Realita je však taková, že ony legendární "červené" hroty jsou hroty Harrows, jejichž výroba ale byla pozastavena a již se neprodávají. Hroty Bulls Startip pak svojí kvalitou zaostávají natolik, že náš obchod musel tyto hroty vyřadit ze svého sortimentu a našim zákazníkům je zdarma vyměnil za Harrows Micro. Lámavost je totiž neskutečná a to u všech barev. Tímto ale nechci nijak kazit pověst ostatním hrotům od firmy Bulls. Třeba Bulls TefoX jsou to nejlepší co na současném trhu najdete.

Mimochodem, pokud někdo zajímá rozdíl mezi barvami Harrows Micro černé a Harrows Micro bílé, tak černé hroty jsou o něco tvrdší.