Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS
O NÁS

Vítáme Vás na stránkách Dartsdepot.cz.

Prodejem šipekového zboží se zabýváme od roku 2008 pomocí prodejních vitrínek, osobního prodeje a eshopu. Snažíme se zaměřovat na co nejširší škálu zboží a do této doby se nám podařilo nasmlouvat spolupráci s výrobci né jen v evropě, ale třeba i v USA a Japonsku.

V roce 2010 jsme se stali oficiálními distributory značky Winmau pro ČR a tak se náše aktivita rozšířila z maloobchodního prodeje na velkoobchodní.

Jelikož se také zaměřujeme na kvalitu, tak u nás naleznete jen stopové množstí letek Unicorn, které se bohužel vyrábí v Číně a letky "metronic" jsme z prodeje vyřadili úplně. Místo těchto Vám nabízíme letky od firem Pentahlon/Ruhless, Harrows, Designa, Winmau, Target, One80, apod., které se kvalitou více než osvědčili.

Naši nabídku však neustále rozšiřujeme a jsme sdílní zařadit do prodeje i zboží, které zatím nevystavujeme, ale Vy si ho žádáte. Stačí jen napsat na email, který najdete v kontaktech.

Další informace naleznete v okolních záložkách v horním menu.

Děkujeme za pročítání těcht stránek a doufáme, že s naší službou budete jen a jen spokojení...